Dbamy o specjalistyczne marki z branż powszechnie uważanych za trudne.

Zaangażowany zespół otwarty na wiedzę i nowe wyzwania.

Bezbłędne rozumienie potrzeb klientów.

Duże doświadczenie w obsłudze firm wymagających specjalistycznego podejścia.

Producenci maszyn budowlanych, przedstawiciele przemysłu metalurgicznego czy dystrybutorzy chemii przemysłowej z pewnością wiedzą, jak specyficzny jest ich klient, jak wysokie ma wymagania i z jaką łatwością zweryfikuje wszelkie merytoryczne nieścisłości. Prace nad materiałami marketingowymi i sprzedażowymi często są wyzwaniem, ponieważ wymagają one pełnego zaangażowania i stałego nadzoru, a co za tym idzie, są czasochłonne i kosztowne.

W Bloomvise opracowaliśmy model współpracy, który pozwala nam prowadzić nawet najbardziej wymagające projekty. Na czym on polega?

wdrożenie

poznajemy struktury firmy, ofertę, zespół, najważniejsze założenia i oczekiwania.

dogłębne poznanie branży

uczymy się Twojej oferty, wykorzystywanych technologii, przewag konkurencyjnych, poznajemy wszelkie niuanse, których uczą się nowi pracownicy firmy,

samodzielna część zespołu

staramy się doprowadzić do momentu, w którym zaangażowanie w projekcie ze strony Twojej firmy jest minimalne, a my samodzielnie tworzymy wysokiej jakości, merytoryczne projekty w oparciu o pozyskaną wiedzę.

Wszystko po to, aby umożliwić Ci pełne skupienie się na tym, co dla Ciebie najważniejsze.

Wiedza

Wiemy, jak istotne mogą być niuanse, mogące zupełnie zmienić sens danego przekazu (np. wiedząc czym różni się moc maksymalna od znamionowej, oś indeksowana od interpolowanej czy to, że skrót BHP, który znajdziemy w tabeli danych technicznych obok liczby w Twoim katalogu nie jest tym, co większości przyjdzie do głowy na start – jesteśmy w stanie tworząc materiały dla Ciebie skupić się nie tylko na powierzchownych cechach jak piękny zielony żółty kolor wysięgnika dźwigu, który właśnie zakupił od Ciebie klient, ale zwrócić też uwagę na parametry techniczne, które realnie zdecydowały o jego zakupie ). Nawiązując współpracę, wchodzimy „w Twoje buty”, a nasz zespół tak naprawdę staje się częścią Twojego teamu. Poznajemy ofertę, procesy, obsługę klienta. Poznajemy Twoich pracowników i intensywnie pracujemy nad sprawnym wdrożeniem w projekt. Dążymy do pełnej samodzielności, w której nie musisz weryfikować jakości tworzonych materiałów, ponieważ masz pewność, że spełnią one wysokie oczekiwania Twoich klientów.

Badanie potrzeb

Jeśli prawidłowo zidentyfikowaliśmy Twoje potrzeby, masz pewność, że tak samo będzie z Twoimi klientami. W doborze kanałów dotarcia do odbiorcy oraz sposobów ich wykorzystania stawiamy na rozwiązania, które są dopasowane do Twojej grupy docelowej, a nie naszych preferencji sprzedażowych. Facebook nie jest lekarstwem na słabą sprzedaż, jeśli Twój sklep internetowy ostatni raz był odświeżany 20 lat temu, a nawet najlepsze kampanie nie rozwiążą problemu z pozyskiwaniem klientów, jeśli Twoi handlowcy nie potrafią sprzedawać i nie posiadają odpowiednich materiałów.

Doświadczenie

Nasza oferta jest stale rozwijana na podstawie dotychczasowych doświadczeń. W swoim portfolio posiadamy między innymi współprace z:

  • producentem maszyn CNC,
  • producentem sklejki giętoklejonej,
  • producentem i dystrybutorem maszyn budowlanych,
  • dystrybutorem kamienia sztucznego,
  • hurtownią elektryczną,
  • przedsiębiorstwem budującym osiedla domów jednorodzinnych,
  • producentem innowacyjnego systemu ochrony,
  • biurem księgowym,
  • wykonawcą usług elektroenergetycznych.

Każda z powyższych współprac wymagała solidnego wdrożenia i dobrego poznania specyfiki danej działalności.

Działamy międzynarodowo

Nie ograniczamy się tylko do rynku polskiego! Z powodzeniem realizujemy projekty międzynarodowe. Nasi klienci są obecni m.in. na rynku brytyjskim, ukraińskim, niemieckim, holenderskim, irlandzkim, rumuńskim czy bułgarskim. Dostarczamy rozwiązania, które pomagają firmom eksplorować kolejne kraje, a także wyposażamy je w komplet materiałów, dzięki którym skutecznie mogą docierać tam do nowych klientów.

poznaj nasze usługi
porozmawiajmy o potencjalnej współpracy
bvtech realizacja
bvtech realizacja
bvtech realizacja
bvtech realizacja
bvtech realizacja
bvtech realizacja
bvtech realizacja
bvtech realizacja
bvtech realizacja