moc wszechstronności

Wyręczamy naszych partnerów we wszystkich działaniach związanych z marketingiem i IT. Dostarczamy dane, które pomagają podejmować korzystne decyzje biznesowe. Wchodzimy w struktury firm, aby usprawnić ich działanie, usystematyzować procesy oraz wyposażyć pracowników w wiedzę potrzebną do osiągania lepszych wyników. Zapewniamy wszystkie elementy niezbędne w prowadzeniu firmy.

Poznaj nasze portfolio

najważniejszy jest czas

Dzięki nam możesz w pełni skupić się na tym, w czym się specjalizujesz.

poznaj nasze możliwości

consulting

Podejmowanie decyzji to jedno z najważniejszych zadań każdego, kto zarządza przedsiębiorstwem lub jego działem. Aby wybory były trafne, warto opierać się na pełnych, obiektywnych danych, uwzględniających wszystkie kluczowe czynniki, które mogą mieć wpływ na całokształt biznesu. Consulting to współpraca, w której pozyskujemy dla Ciebie dane na wybrany temat (w tym poprzez specjalnie zaprojektowane badania), opracowujemy je, formujemy zalecenia i wnioski, a następnie współuczestniczymy w procesie ich wdrażania w organizacji. Pomagamy rozwiązywać problemy, poprawiać efektywność i przede wszystkim - realizować wyznaczone cele, a wszystko to na podstawie faktów i doświadczeń, a nie tylko intuicji.

consulting

marketing

Nawet najlepszy produkt nie sprzeda się, jeżeli nikt się o nim nie dowie. Kluczem do sukcesu jest dobór takich narzędzi, które pomogą Twojej firmie dotrzeć do odpowiedniej grupy docelowej, zbudować świadomość istnienia marki, zainteresować odbiorców ofertą, a następnie sprawić, aby lead został klientem. W Bloomvise stosujemy cały przekrój rozwiązań, zarówno tych standardowych, takich jak social media, kampanie reklamowe, newslettery czy SEO, jak i mniej oczywistych, tworzonych indywidualnie na potrzeby specyfiki danego projektu. Doświadczenie w consultingu pozwala nam także na wzbogacanie współprac marketingowych o pierwiastek doradczy. 

marketing

IT

Strona internetowa to Twoja najważniejsza wizytówka - to tam w pierwszej kolejności kierują się klienci, którzy chcą zapoznać się z ofertą i zweryfikować, czy jest to firma, której mogą zaufać. Zapewnienie im więc atrakcyjnej, wygodnej, intuicyjnej i bezpiecznej witryny, w której otrzymają wszystkie informacje, których szukają, jest kluczowe do realizacji celów biznesowych. Doświadczony zespół developerów, UX/UI designerów, grafików i copywriterów jest gwarancją wykonania strony, która spełni najwyższe wymagania Twoich klientów. Zapewniamy także pełne wsparcie techniczne i potrzebne szkolenia z obsługi dla Ciebie lub Twojego zespołu.

IT

foto/video, media

Estetyczne fotografie czy ciekawy film to atrakcyjne sposoby na pokazanie Twojej działalności - w social mediach są już niezbędne, jednak warto wzbogacać nimi także inne kanały. Zapewniamy zdjęcia produktowe (idealne rozwiązanie, gdy zakładasz sklep internetowy!), sesje biznesowe, fotografie i nagrania filmów na potrzeby social mediów, spotów reklamowych, targów branżowych czy materiałów marketingowych. Koordynujemy współprace z mediami - od ich wyboru i nawiązania kontaktu, przez przygotowanie wszelkich potrzebnych materiałów, aż po bieżące monitorowanie ich przebiegu i wyników.

foto/video, media

szkolenia

Podstawą do osiągania realnych efektów są kompetencje zespołu odpowiedzialnego za rozwój firmy, organizację procesów, sprzedaż oraz działania marketingowe. Dlatego do naszej oferty wdrożyliśmy pakiet elastycznych szkoleń modułowych, które konfigurujemy indywidualnie w zależności od wymagań danego przedsiębiorstwa. Jako klient masz możliwość przedstawienia nam swoich potrzeb, a my zaproponujemy optymalne rozwiązania i przygotujemy indywidualny plan szkoleniowy. Obecnie skupiamy się przede wszystkim na szkoleniach dla handlowców, osób pełniących stanowiska zarządcze oraz wewnętrznych działów marketingowych.

szkolenia

co u nas słychać?

Współpraca z klientem a prowadzenie firmowych mediów społecznościowych – o czym trzeba pamiętać?

Rola grafiki w budowaniu marki. Poznaj 6 obszarów, w których grafika pomoże Twojej firmie!

Rola feedbacku w procesie projektowym

skontaktuj się z nami!

kontakt

kompleksowość

partnerstwo

elastyczność