o nas

moc wszechstronności

Naszą misją jest wyręczenie naszych klientów w koordynacji elementów mających bezpośredni wpływ na rozwój ich przedsiębiorstw. Zapewniamy kompleksową obsługę działań związanych z marketingiem i IT. Dostarczamy dane, które pomagają podejmować korzystne decyzje biznesowe. Wchodzimy w struktury firm, aby usprawnić ich działanie, usystematyzować procesy oraz wyposażyć pracowników w wiedzę potrzebną do osiągania lepszych wyników.

Bloomvise, czyli zewnętrzny dział marketingu i wszystkiego, co z nim związane

Dbamy o to, by nasi klienci mieli to, co najcenniejsze - czas i możliwość skupienia się w pełni na tym, w czym się specjalizują. Dostarczamy środowisko, które pozwala ich firmom rosnąć.

Współpracujemy z całym zespołem klienta

Rozpoczynając nowy projekt, zależy nam na dobrym poznaniu całego zespołu. Wychodzimy z założenia, że każdy pracownik może dostarczyć mnóstwo cennej, często niewykorzystywanej wiedzy. Bieżący kontakt z przedstawicielami różnych działów ze wszystkich szczebli organizacji to klucz do pozyskiwania istotnych informacji o działalności firmy.

Oferta szyta na miarę

Nie posiadamy jednego, uniwersalnego pakietu usług ani oferty - każda propozycja współpracy tworzona jest na podstawie dokładnego poznania potencjalnego projektu, omówienia szczegółów i analizy dotychczasowych działań wraz z ich efektami. Jest to proces wymagający obustronnego zaangażowania od samego początku, jednak pozwala klientom otrzymać dokładnie taką ofertę, jakiej potrzebują.

Partnerskie relacje

Wychodzimy z założenia, że klient to przede wszystkim partner biznesowy. Jesteśmy więc szczerzy i w pełni transparentni. Z zaangażowaniem doradzamy podczas podejmowania decyzji biznesowych, ale z równie dużym zaangażowaniem odradzamy działania, które w danym przypadku nie zdadzą egzaminu. Często rekomendujemy mniejszą liczbę działań, ale maksymalnie dopasowanych do charakteru działalności.

Dokonamy niemożliwego

Targi branżowe za tydzień, koordynacja publikacji artykułu sponsorowanego w znanym portalu czy organizacja eventu w malowniczej scenerii z okazji premiery nowego produktu? Obsługa marketingowa to nie tylko social media. Kompleksowo dostarczamy dokładnie takie rozwiązania, które są potrzebne - wielokrotnie nasze współprace wyszły o wiele dalej poza tworzenie contentu.

Zespół o różnorodnych kompetencjach filarem szerokiej oferty

Niezależnie od tego, czy w danym projekcie potrzebny jest inżynier ze znajomością specjalistycznego słownictwa z zakresu budowy żurawi wieżowych, artysta, który jest w stanie narysować kropkę będącą małym dziełem sztuki czy Człowiek-Excel - w Bloomvise każdy znajdzie coś (i kogoś) dla siebie. Nasz zespół to mieszanka kompetencji, które przydają się z różnorodnych projektach z wielu odległych od siebie dziedzin.
people