We współpracy nad tworzeniem firmy najważniejsze jest to, że można poznać naprawdę niezwykłych ludzi! Dziś chcielibyśmy przedstawić Wam Sebastiana i pokazać kilka prac, które wyszły spod jego ręki.

Swoją przygodę z grafiką Seba rozpoczął już w czasach szkoły średniej, wybierając technikum graficzne. Rozwijanie swoich pasji kontynuował w Wyższej Szkole Europejskiej. Od lat jego głównym zamiłowaniem jest typografia i jej wpływ na odbiorcę.

Tak naprawdę jednak Sebastian to prawdziwy człowiek orkiestra! Oprócz realizowania projektów graficznych zajmuje się także projektowaniem stron internetowych oraz współpracuje z magazynem jako edytor tekstu. Do tej pory miał także okazję wykonać kilka składów wielostronicowych!

Seba każdy projekt traktuje jako czystą kartkę, która daje mu możliwość stworzenia czegoś funkcjonalnego, użytecznego i pięknego. We wszystkim stara się poszukiwać nieoczywistych rozwiązań, za główny cel obierając przyciągnięcie i zatrzymanie odbiorcy.

Jeżeli więc zależy Ci na projektach graficznych, które pomogą Ci zyskać uwagę odbiorców – możesz być spokojny! Sebastian dobrze wie, jak to osiągnąć!

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies.
Dowiedz się więcej