Nie da się ukryć, że bez naszych zaangażowanych pracowników – Bloomvise w ogóle by nie istniał! W związku z tym chcemy przedstawić Wam, z kim mamy przyjemność współpracować na co dzień.

W środowisku artystycznym często można spotkać się ze stwierdzeniem „Grafik płakał, jak projektował”. Nie dotyczy to jednak Mateusza, dla którego nie ma rzeczy niemożliwych! Być może dlatego, że odkąd pamięta, grafika stanowi jedną z jego głównych pasji. Już w szkole średniej wybrał liceum plastyczne w Rzeszowie, a dalsze kroki skierował prosto na Wydział Sztuki Uniwersytetu Pedagogicznego w Krakowie. Kierunek: Art&Design!

Dziś Mateusz profesjonalnie zajmuje się grafiką cyfrową i użytkową. Jego konikiem jest tworzenie grafik i ilustracji w technice grafiki warsztatowej (głównie sitodruku i linorytu). Niejednokrotnie miał okazję prezentować swoje prace na wystawach indywidualnych i zbiorowych.

W Bloomvise Mateusz odpowiada za kwestie graficzne, dostarczając naszym klientom oryginalne i precyzyjnie wykonane projekty, jak również wspierając dział marketingu w projektowaniu i tworzeniu treści.

Co myślicie o naszym biurowym artyście? 😊

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies.
Dowiedz się więcej