Nikt z nas nie urodził się specjalistą w swojej dziedzinie. Wbrew pozorom pierwszym wypowiedzianym przez nas słowem nie był branding. Strach przyznać, że jako nastolatkowie nawet nie wiedzieliśmy, co kryje się pod definicją pozycjonowania sklepu internetowego. Mimo to doskonale wiemy, czego potrzeba współczesnym firmom. Zastanawiasz się dlaczego? Odpowiedź jest bardzo prosta: bo sami jesteśmy jedną z nich!

„Moc wszechstronności” – czyli co tak naprawdę kryje się pod naszym hasłem?

Jeżeli choć raz odwiedziłeś naszą stronę internetową, zapewne zwróciłeś uwagę na hasło „Moc wszechstronności”. Z pewnością przyciągnęło ono Twoje spojrzenie (ok, czyli nasz marketing działa, jak należy!). Nie chodzi w nim jednak wyłącznie o to, aby skutecznie przykuwać uwagę odbiorcy. Wbrew pozorom nie zdecydowaliśmy się na nie także przez to, że jego angielskie tłumaczenie (The power of versatility) brzmi nad wyraz dobrze!

„Moc wszechstronności” to nasze motto, które najlepiej definiuje to, czym się zajmujemy. Dochodziliśmy do tego długą drogą, w końcu jednak zrozumieliśmy, że do sprawnej i całościowej obsługi każdej firmy, potrzebna jest ścisła współpraca kilku działów. Dlatego też każdemu klientowi możemy zaoferować pełne wsparcie zarówno od strony marketingu, consultingu czy IT, jak i wesprzeć jego działania w mediach. Wszystko za sprawą kompleksowych usług, które opracowaliśmy tak, by zapewnić gruntowną pomoc w planowaniu, budowaniu i prowadzeniu biznesu.

Jak nikt rozumiemy potrzeby współczesnych firm!

Być może chciałbyś zapytać, po co nam tyle działów? Dlaczego nie skupimy się na świadczeniu usług wyłącznie z jednej dziedziny? Pozwól, że odbijemy piłeczkę. Czy wolisz otrzymywać wsparcie z czterech różnych firm, czy może wybrać jedną, która zajmie się wszystkim? Dzięki ścisłej współpracy między działami każdy z nich ma bieżący wgląd w to, czym zajmują się pozostałe. Pozwala to wzajemnie się uzupełniać, co finalnie prowadzi do tego, że realizacja projektów jest kompletna, efektywniejsza i zajmuje mniej czasu.

Decydując się na obsługę przez kilka firm, powinieneś liczyć się z tym, że jako właściciel będziesz musiał nieźle się nagimnastykować, by Twoje wizje i założenia zostały w pełni zrealizowane! W końcu będzie to wymagało połączenia pracy podmiotów, które są sobie zupełnie obce. My zaś proponujemy kompleks usług, które są w całości wykonywane przez nasz zespół. Gimnastykę zdecydowanie wolimy po godzinach – nie bez powodu nasze biuro sąsiaduje z siłownią!😊

Usługi i działy BV Group, które pomogą zbudować Twoje imperium  

Skoro już wiesz, że możemy zapewnić Twojej firmie kompleksową obsługę, pewnie zastanawiasz się, co tak naprawdę wchodzi w jej skład. A więc teraz samo mięso! W Bloomvise Group mamy 4 działy: marketing, consulting, IT oraz media. W ramach każdego z nich możemy zaoferować Ci szereg profesjonalnych usług.

Marketing

W ramach marketingu pomożemy Ci zbudować markę od podstaw lub zwiększyć atrakcyjność już istniejącej. Oferujemy profesjonalny branding, opierający się na skrupulatnie opracowanej strategii marketingowej, identyfikacji wizualnej oraz strategii komunikacji. Ponadto chętnie zajmiemy się kreacją i reklamą w Twoim biznesie! Nasze usługi krążą wokół performance marketingu, prowadzenia kanałów w social mediach, przygotowywaniu materiałów reklamowych, czy też materiałów drukowanych.

Consulting

Consulting to bardzo rozbudowany dział naszej firmy. W zależności od Twoich potrzeb możemy zweryfikować Twój pomysł na biznes, zaproponować odpowiednie rozwiązania, aby ulepszyć jego funkcjonowanie, a następnie wdrożyć je całościowo! Jesteśmy w stanie zaoferować Ci wsparcie zarówno w aspekcie tworzenia marki, jak i rozwiązań IT. Nasz dział consultingu wykonuje także bardziej skomplikowane badania niezbędne do przygotowania procesu inwestycyjnego, analizy finansowe czy też analizy wykonalności technicznej.

IT

W ramach działu IT możemy zaproponować Ci kompleksowe wykonanie sklepu i strony internetowej oraz pełne wsparcie w ich utrzymaniu czy prowadzeniu. W zależności od Twoich preferencji jesteśmy w stanie wykonać stronę w technologii WordPress, jak również zaprogramować stronę dedykowaną. Dokładnie tak samo wygląda sytuacja w przypadku sklepu internetowego – możemy postawić go na gotowej platformie typu Shoper (której jesteśmy oficjalnym resellerem!) lub zaoferować dedykowane rozwiązanie ze wszelkimi niezbędnymi konfiguratorami.

Media

Powyższe usługi uzupełnia dział związany z mediami, w ramach którego możemy przygotować dla Ciebie profesjonalne filmy promocyjne czy też wykonać sesje produktowe. Możemy zająć się także nagraniami na kanały w mediach społecznościowych (np. YouTube).

Dlaczego warto nam zaufać?

Jako klient, który ceni sobie własny czas i pieniądze z pewnością zastanawiasz się, czy powinieneś nam zaufać. Na to pytanie musisz jednak odpowiedzieć sobie we własnym zakresie. My możemy jedynie wytłumaczyć Ci, dlaczego WARTO nam zaufać. Pozwól, że przedstawimy Ci to tak, jak najbardziej lubimy – czyli wszechstronnie.

Z jednej strony jesteśmy firmą, która także musiała (i w dalszym ciągu musi!) zmagać się z wieloma wyzwaniami współczesnego, dynamicznie zmieniającego się rynku. Poszukując rozwiązań dla siebie, jesteśmy więc w stanie dogłębnie je przetestować, zanim zaoferujemy je naszym klientom. To sprawia, że mogą oni liczyć wyłącznie na sprawdzone usługi!

Z drugiej strony jesteśmy tylko ludźmi. Punkt 17:00 (no dobra, z tym bywa różnie! 😊) zamieniamy się w klientów, którzy prywatnie korzystają z usług niejednej firmy! Dlatego tak bardzo zależy nam, by Twój biznes działał jak najlepiej. W końcu jako klienci właśnie to doceniamy najbardziej!

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies.
Dowiedz się więcej